Przejdź do treści

RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe VIG Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, ul. Sobieskiego 7, 41-300 Dąbrowa Górnicza, KRS 0000139399. Celem przetwarzania Państwa danych osobowych wpisanych w powyższym formularzu kontaktowym jest udzielenie odpowiedzi na przesłane pytanie.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 b) RODO. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przetworzenia zapytania oraz udzielenia odpowiedzi. W przypadku zawarcia umowy, dane osobowe będą przechowywane przez okres związany z zawartą umową.