Przejdź do treści

Kontakt

Siedziba Spółki PPUH „VIG” Sp. z o.o.

Ul. Pułaskiego 68G
42 – 300 Myszków

Sekretariat

Tel. (34) 315-79-37, (34) 315-79-38
Fax: (34) 315-79-36

Dział obsługi klienta

Tel. (34) 313-29-47
e-mail: myszkow@ekovig.pl

Dane rejestrowe firmy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe „VIG” Sp. z o.o.

KRS: 0000139399 Sąd Rejonowy Katowice – Wschód Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP: 629-001-34-50
REGON: 003442626
KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 2 350 000,00 zł

Do zaciągania zobowiązań oraz zawierania wszelkich umów upoważniony jest Zarząd Spółki ujawniony w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Siedziba Spółki i ZPOP Myszków

Formularz kontaktowy

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania oferty oraz kontaktu w jej sprawie. Dowiedz się kto i jak przetwarza Twoje dane.

Zarząd firmy

Zdzisław Seweryn

Prezes Zarządu 

+48 606 499 458

z.seweryn@ekovig.pl

Marzena Kotnis

Prokurent Zarządu 

+48 604 751 765
biuro@ekovig.pl

Obsługa klienta

Artur Mendakiewicz

Kierownik Zakładu

+48 662 250 868
a.mendakiewicz@ekovig.pl

Beata Marcinkowska

Specjalista ds. rozliczeń i ewidencji odpadów

+48 604 751 741
b.marcinkowska@ekovig.pl

Paulina Śpiewak

Koordynator ds. relacji inwestorskich

+48 600 359 080
p.spiewak@ekovig.pl

Piotr Opoka

Specjalista ds. gospodarki odpadami

+48 606 497 991
p.opoka@ekovig.pl

Katarzyna Gielnik

Specjalista ds. odpadów

+48 662 276 358
k.gielnik@ekovig.pl

Kamil Seweryn

Specjalista do spraw logistyki

+48 538 898 337
k.seweryn@ekovig.pl

Karolina Nowakowska

Specjalista ds. marketingu

+48 697 289 885
k.nowakowska@ekovig.pl